opinie11

Makijaż klasyczny


ZOBACZ PORTFOLIO WIZAŻYSTKI MARII MINICZ
KLIKNIJ TUTAJ

makijaz permanentny360L

Makijaż to magia!

A prawdziwa magia czyni cuda…

  • Możesz odjąć sobie 10 lat, jak z dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bez liftingu i cierpienia…
  • Możesz również podkreślić to, co w Tobie najpiękniejsze…
  • Możesz ukryć to, co zupełnie nie podoba się Tobie…
  • Możesz zmieniać się w zupełnie inną postać, prawie jak aktorka w różnych rolach…
  • Możesz nauczyć się sztuki makijażu pod okiem doświadczonego nauczyciela wizażu…


Czy znasz właściwe zaklęcie?

U nas jesteś w rękach prawdziwej czarodziejki makijażu, mistrzyni od metamorfoz wielkich i małych - tylko zamiast różdżki posługuje się pędzelkami… U nas wyśnisz swoją baśń.

Bo dla nas zawsze jesteś księżniczką…

Każda z nas uwielbia historię o efektownej przemianie Kopciuszka w królewnę dzięki dobremu makijażowi. Zafascynowane patrzymy na fotografie pokazujące, jak kobieta o bladej, obrzmiałej twarzy przeistacza się w olśniewającą piękność. I marzymy, ze w rękach wizażystki-cudotwórczyni stajemy się równie piękne. Teraz jest to możliwe…

Większość kobiet obawia się stosowania kosmetyków kolorowych:

Gdzie powinnam nakładać róż?
Jak mocno mam się malować?
Jakim kolorem powinnam malować usta?
Nie umiem używać konturówki
Mój mąż uważa, że makijaż wygląda nienaturalnie.
Jak maluje się oczy?
Jakimi cieniami?
Czy makijaż nie uwydatni9 zmarszczek?
Podkład zakleja mi pry, nie lubię tego uczucia
Gdy jestem upudrowana moja twarz wygląda jak maska.

Nasza wizażystka chętnie odpowie na tego typu pytania. Nasz salon jest stworzony dla kobiet po to by z Wami pracować i rozwiewać Wasze obawy przed stosowaniem makijażu.

Sonya Colour

Wiele Klientek zadaje pytanie jakiej marki kosmetyków używa wizażystka w naszym salonie. Pracujemy najbezpieczniejszą marką kosmetyków, przeznaczonych nawet dla skór alergicznych, chorych. Nie ma ryzyka, ze po makijażu tymi kosmetykami oczy będą łzawić, a cera piec, ponieważ:


  • sonya

  • sonya2

Sonya Colour Collection to jedyna na świecie linia kosmetyków kolorowych na bazie Aloe vera, która służy jednocześnie do makijażu i pielęgnacji cery. Wszystkie naturalne składniki Sonii - od czystego aloesu począwszy, poprzez witaminy o działaniu przeciwutleniającym, aż do wyciągów z roślin morskich i rumianku – zostały dobrane tak, by chronić, odżywiać i pielęgnować Twoją skórę. Sonya Colour Collection to magiczna kolekcja barw dla każdej karnacji i dla każdego nastroju. Różnorodność odcieni pozwoli odpowiednio dobrać makijaż, zarówno na dzień, jak i na wieczór.
Teraz Sonya to nie tylko kosmetyki kolorowe, ale również ekskluzywna linia produktów do pielęgnacji cery, które pomagają skórze odzyskać młodość i przywrócić naturalne nawilżenie.