Liczy się jakość, a nie jakoś

pracownice


Gdy rozpoczynałam swoją przygodę z kosmetologią świat wyglądał trochę inaczej. I rynek usług kosmetycznych także. Dziś Klienci naszej branży są tacy, o jakich można było kiedyś tylko pomarzyć – wyedukowani, świadomi swoich potrzeb, chętni na nowe doświadczenia, ciężko pracujący, ale także gotowi, by oprócz przytłoczenia obowiązkami pozwolić sobie na relaks, przyjemność i poczucie luksusu.


Dla takich Klientów ja i mój zespół pracujemy i także do Nich adresowany będzie ten blog – by dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą, opowiadać o branżowych nowinkach, ale także ostrzegać przed bylejakością, która jak cień i druga strona medalu brzydko kopiuje i przedrzeźnia wszystko to, co prezentuje jakość najwyższej próby.
Lata pracy dla Was, to wiele cennych odkryć. Najważniejszym skarbem są ludzie – Zespół, który kształci się i rozwija, Klienci, którzy to doceniają dając nam najważniejszy komplement – ciągłą chęć korzystania z naszych usług.
Dlatego z okazji 10-lecia FEMINARIUM, które świętujemy w tym roku zmieniamy się dla Was. Mam nadzieję, że w nowej szacie graficznej, z odświeżoną stroną www i łatwiejszym dostępem do informacji o naszych usługach – spodobamy Wam się jeszcze bardziej.