Gala 10-lecia Feminarium Beauty Clinic

 

  Wspomnienia, plany na przyszłość oraz gość honorowy: Katarzyna Figura. "To coś niezwykłego!"

  Gala z okazji 10-lecia Feminarium Beauty Clinic odbyła się w piątek, 27 października, w toruńskim Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży. Wśród gości nie mogło zabraknąć oczywiście naszych Klientek, Partnerów biznesowych, Przyjaciół i Rodziny. Tę wyjątkową okazję uświetniła Katarzyna Figura, jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Pani Kasia od kilku lat jest również ambasadorką Biotec Polska. Pięknie śpiewała nam torunianka Sara Pach, która wykonała wraz z towarzyszącym jej Igorem Nowickim utwory z repertuaru Anny Jantar, Celine Dion czy Adele. Uroczystość poprowadził Piotr "Olo" Olszowski. Przypomniał on historię Feminarium - historię niezwykłej podróży, której paliwo dostarczały pasja, zaangażowanie i chęć spełniania marzeń.

  Nie ukrywamy, że najbardziej w pamięć zapadły nam słowa pani Kasi. Jestem przeszczęśliwa, że mogę być w Toruniu, naprawdę przepięknym miejscu, z okazji 10-lecia Feminarium Beauty Clinic. Kolejny wieczór, gdzie mnóstwo kobiet w różnym wieku mogło świętować i posłuchać o tym, co cudownie, kosmicznie może dokonać z nami laser – mówiła aktorka w trakcie gali. To coś niezwykłego, myślę, że jeżeli firma istnieje dziesięć lat i cały czas się rozwija, ma kolejne sukcesy, to jest naprawdę wyjątkowa sprawa, że kobiety, które dzisiaj tutaj spotkałam, które są
  stałymi klientkami i od zawsze mogą liczyć na panią Marię, która stworzyła to miejsce, czują się coraz piękniejsze, coraz szczęśliwsze. Chętnie tutaj jeszcze nie raz przyjadę.
  Gwiazda zachwycała się również występem Sary Pach, ambasadorki Feminarium. To była prawdziwa uczta dla zmysłów! Jej śpiew, muzyka i cała atmosfera dzisiejszego wieczoru. Zapraszam wszystkich do Torunia, na pewno warto tu przyjechać, dla urody tego miasta, urody ludzi i dla miejsca, które ma naprawdę wspaniałą atmosferę.
  Dodajmy, że o oprawę kulinarną naszego wyjątkowego wieczoru zadbał Młyn Smaków, a świetnie dobrane wina serwowała firma Negroamaro i jej właściciel, sommelier Michał Nowicki. Starałyśmy się, żeby nasza uroczystość była nie tylko podsumowaniem dekady działalności, ale też ucztą dla wszystkich zmysłów.
  Nie da się ukryć, że dziesięć lat to szmat czasu. Czasu nauki, rozwoju, inspiracji, nieustannego doskonalenia. Ta niezwykła dekada wymagała więc niezwykłego uczczenia. 10-lecie Feminarium było wydarzeniem, podczas którego nie tylko z uśmiechem spoglądałyśmy w przeszłość, ale i z nadzieją - w przyszłość.