"Nadzieja jest kobietą"

"Nadzieja jest kobietą" - Feminarium zaprasza na wernisaż Anny Wagner oraz pokaz filmu "Ukryte działania"
Piękno to nie tylko wygląd. Piękno to nie tylko stan ducha. Piękno to również - o ile nie przede wszystkim - zdrowie. Zdrowie, którego często nie doceniamy, dopóki nam dopisuje. Słyszałaś to pewnie wiele razy: wcześnie wykryty rak piersi jest uleczalny. Banał? Ten banał może uratować Ci życie.

Październik jest miesiącem walki z rakiem piersi. Na co dzień dbamy o piękno i dobre samopoczucie naszych Klientek, nie mogłyśmy więc nie włączyć się w tak niezwykłe wydarzenie.
Nadzieja jest kobietą to akcja społeczna związana z profilaktyką nowotworu piersi, organizowana przez miesięcznik Miasta Kobiet i którą swoim patronatem zaszczyt miało objąć Feminarium. Już od 9 października w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa w Toruniu zobaczyć można efekty sesji zdjęciowej autorstwa bydgoskiej fotografki Anny Wegner, przed której obiektywem wystąpiło 15 niesamowitych kobiet. Każda z nich wie, czym jest walka z nowotworem piersi.

25 października o godzinie 18. w Od Nowie odbędzie się finał naszej akcji: projekcja filmu Ukryte działania, opowiadającego o trzech dzielnych i niesamowicie mądrych kobietach, bez których lot Johna Glenna na orbitę okołoziemską nie byłby możliwy. Będzie to również okazja do podyskutowania o niezwykłej sile i determinacji kobiet, podzielenia się doświadczeniami, dobrym słowem i uśmiechem.
Bo nadzieja naprawdę jest kobietą.

Zapraszamy!
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/762840390565749/?ref=br_rs