JAK WYGLĄDA ZABIEG POWIĘKSZENIA UST METODĄ ROSYJSKĄ?

rosyjska metoda powiekszanie ust 3

Metoda rosyjska, jak znane dotychczas metody powiększania ust, polega na wstrzyknięciu do skóry odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego za pomocą igły. Spektakularna różnica między znanym dotychczas efektem końcowym ostrzykiwania a metodą rosyjską wynika z nowoczesnej techniki wykonania zabiegu. Warto jednak zauważyć, że zabieg ten wymaga od wykonującego bardzo dużej precyzji i doświadczenia oraz pewnej ręki. Nieodpowiednio podany preparat może zepsuć cały efekt, właśnie dlatego obecnie niewiele gabinetów posiada go w swojej ofercie.

 

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT POWIĘKSZENIA UST?
Efekt profesjonalnie wykonanego zabiegu utrzymuje się w pełni od 6 do 9 miesięcy. Jego trwałość zależy m.in. od wieku, stanu i kondycji skóry i stylu życia. Palenie papierosów może także przyspieszyć rozkład kwasu hialuronowego.

JAK WYGLĄDA PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU?
Zabieg powiększania ust metodą rosyjską nie wymaga szczególnych przygotowań, jedynie na kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować leków przeciwzapalnych.
Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na kwas hialuronowy, infekcje skórne w miejscu zabiegu oraz choroby autoimmunologiczne.

rosyjska metoda powiekszanie ust

JAKIE ISTNIEJĄ WSKAZANIA PO ZABIEGU?
Przez przynajmniej kilka godzin należy ograniczyć dotykanie ust, aby podany preparat nie przesunął się. Warto przez 2 kolejne dni pozostać w domu, aby opuchlizna zeszła całkowicie, natomiast przez okres minimum 7 dni nie należy naświetlać i nagrzewać ust.
Zaleca się unikanie gorących płynów, ekspozycji na słońce czy korzystania z solarium.

rosyjska metoda powiekszanie ust 1

METODA ROSYJSKA - CENA
Z uwagi na skomplikowany i wymagający dużej wprawy zabieg, zazwyczaj jest o droższy od tradycyjnego powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego. Warto jednak zainwestować, by cieszyć się naturalnym, podkreślającym piękno efektem. W Feminarium standardowa cena to 1500 zł, z okazji premiery mamy natomiast do końca lutego 2020