Piękne ciało na lato w 4 krokach

W Feminarium towarzyszymy naszym klientkom w regularnym dbaniu o urodę, pomagamy przygotować się do ważnych uroczystości, wyjść i wyjazdów. Co roku pomagamy także naszym klientkom i klientom przygotować piękne ciało do lata i sezonu wakacyjnego. Z roku na rok poszerzamy zakres naszej oferty, by jeszcze skuteczniej rozprawić się z niedoskonałościami.

 

Jeśli i Ty chcesz szybko nadrobić zaległości, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw 4 kroków, które pozwolą Ci szybciej uzyskać efekty i zdążyć z metamorfozą do wakacji. Ponieważ czasu jest niewiele, bardzo ważne jest, aby podejść do całego procesu kompleksowo i na różne sposoby zadbać o ciało, od wewnątrz i od środka.

Oczyszczanie organizmu
Brak aktywności fizycznej, bardziej kaloryczne i przetworzone jedzenie zimą wpływają na naszą przemianę materii. W organizmie znajduje się sporo różnego rodzaju złogów oraz toksyn.
Obecność toksyn w organizmie może wpływać na złe samopoczucie, ospałość, obrzęki i opuchnięcia, a nawet bóle kostno-stawowe. Kiedy czujemy się pełni, trudniej podnieść się z kanapy, albo zmienić dietę. Program oczyszczania organizmu pozwala pozbyć się toksyn, resztek przemiany materii oraz złogów. Dzięki temu szybko gubimy kilogramy, czujemy się lżejsi, skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, a my odzyskujemy dobre samopoczucie i energię do działania.
2) Wymrażanie tkanki tłuszczowej
Niestety, na sylwetkę, którą obecnie widzisz w lustrze złożyło się zapewne wiele czynników i złe nawyki powtarzane miesiącami, a nawet latami. Aby szybko zniwelować skutki, potrzebne są
konkretne, sprawdzone ale i skuteczne metody. Zabieg wymrażania tkanki tłuszczowej można przeprowadzić w gabinecie kosmetycznym. Dzięki specjalnym głowicom zakładanym na ponad
godzinę, tkanka tłuszczowa jest schładzana i ulega rozpadowi. Efektem zabiegu jest więc redukcja tkanki tłuszczowej. Poprzez mrożenie lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane poprzez układ limfatyczny. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i bezbolesny.
3) Preparaty kosmetyczne
Wraz z nadejściem wiosny, w drogeriach pojawia się wiele preparatów, które obiecują odchudzić i wymodelować ciało. Niestety takie obietnice rzadko mają przełożenie na realne efekty. Preparaty kosmetyczne powinny być dobrane do konkretnych potrzeb skóry indywidualnie, a dodatkowo zawierać wysokiej jakości składniki odżywcze. Trzeba też pamiętać, że wysokiej jakości preparat o udowodnionym działaniu nie będzie kosztował kilkunastu złotych. Aby domowe zabiegi były skuteczne i uzupełniały program wykonywany w gabinecie kosmetycznym, powinny być dobrze dobrane i regularnie stosowane, najlepiej 2 razy dziennie.
4) Masaż endermologiczny
Kiedy do lata i sezonu wakacyjnego mamy coraz mniej czasu, trzeba wspomóc naturalne procesy i przyspieszyć usuwanie zbędnych produktów przemiany materii oraz ujędrnić skórę. W tym przypadku doskonale sprawdza się masaż endermologiczny, który wykonywany jest specjalną głowicą przed doświadczonego kosmetologa lub masażystę. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, skóra staję się gładsza, bardziej ujędrniona i dotleniona. Po serii zabiegów zmienia się sylwetka, staje się szczuplejsza, następuje redukcja cellulitu i zastojów wodnych.
Jeśli chcesz skorzystać z 4-etapowego programu i mieć ciało marzeń jeszcze tego lata, zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją.