OFICJALNY SPONSOR KONKURSU MISS POLSKI – REGION KUJAWSKO-POMORSKI – W LATACH 2017, 2016 i 2015

GABINET ROKU MARKI INTRAUCEUTICALS W 2015 ROKU
GABINET ROKU MARKI ENVIRON W 2014 ROKU

We wrześniu 2012 roku nasz salon FEMINARIUM otrzymał certyfikat najwyższej jakości usług od Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”. Gabinet musiał spełniać niezwykle rygorystyczne normy związane z bezpieczeństwem i sterylnością, wykształceniem kierunkowym oraz doskonałym przygotowaniem merytorycznym personelu, a także najwyższymi standardami obsługi klienta.

Oferta certyfikowanych gabinetów musiała obejmować pełne spektrum usług estetycznych, a więc pielęgnację twarzy i ciała, dłoni oraz stóp. Potwierdzeniem doskonałych kwalifikacji personelu dla komisji certyfikacyjnej była pełna informacja dotycząca przebytych kursów i szkoleń każdego z członków zespołu, łącznie z pracownikami recepcji.

Jakość usług, sposób obsługi klienta przez personel, sterylność oraz znakomite przygotowanie merytoryczne personelu, a także jakość każdego z gabinetów potwierdziła również wizyta „tajemniczego klienta” przewidziana w procesie certyfikacji.

 

9 lutego 2012 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Salon Urody FEMINARIUM otrzymał Brylantową Gwiazdę. Jest to tytuł przyznany w ogólnopolskim konkursie wyłaniającym najlepsze salony w Polsce poprzez system głosowań internautów i bezpośredniego badania opinii publicznej. Tytuł jest dla nas szczególny, ponieważ świadczy o wielkim zaufaniu naszych klientów i wysokiej ocenie świadczonych przez nas usług na skalę ogólnopolską.

20 lutego 2010 roku, na targach kosmetycznych „Salon-Wiosna” w Warszawie nasz salon FEMINARIUM został wyróżniony tytułem „Super Salon 2009”.

Jest to tytuł przyznawany w corocznym ogólnopolskim konkursie ogłaszanym po raz siedemnasty przez branżowe czasopismo „Salon i Elegancja”. Udział w tak znanej imprezie w środowisku kosmetologicznym i otrzymanie prestiżowej nagrody jest dla nas ogromnym sukcesem zważywszy na to, że zazwyczaj tytuł ten przyznawany jest salonom z kilkunastoletnim stażem, natomiast FEMINARIUM otrzymał ten tytuł zaledwie po 2 latach od otwarcia.