WOLUMETRIA TWARZY KWASEM HIALURONOWYM

Volumetria twarzy – Toruń

Kliknij i odbierz prezent - Bon zniżkowy 100 zł na pierwszą wizytę!

Oferta naszej kliniki w Toruniu obejmuje zabieg volumetrii twarzy kwasem hialuronowym, zwany również liftingiem wolumetrycznym. Z biegiem lat skóra twarzy staje się wiotka i w niektórych obszarach zaczyna opadać. Celem volumetrii jest uzupełnienie objętości tkanek w takim zakresie, by twarz odzyskała naturalny owal i zdrowy, odświeżony wygląd. Precyzyjne dawki kwasu hialuronowego mogą przyczynić się do nadania pełnego kształtu policzkom, wyregulowania rysów i wypełnienia wiotkiej skóry pod oczami. Lifting wolumetryczny należy do grupy zabiegów iniekcyjnych, dlatego po jego wykonaniu może wystąpić miejscowy obrzęk. W naszej ofercie znajduje się również nieiniekcyjny lifting twarzy, opierający się na elektroterapeutycznej stymulacji mięśni. Zwiększenie elastyczności twarzy często przyczynia się do poprawy samopoczucia pacjenta i odzyskania przez niego pewności siebie. Serdecznie zapraszamy!

Volumetria twarzy - przeciwwskazania

Do najważniejszych przeciwwskazań do wykonywania liftingu wolumetrycznego twarzy należą:

 • ciąża i karmienie piersią
 • aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze
 • czynna choroba nowotworowa
 • cukrzyca, nadciśnienie tętnicze i inne choroby przewlekłe
 • okres 2 tygodni przed i po zabiegach stomatologicznych
 • nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu
 • skłonność do formowania blizn przerostowych.

W trakcie wizyty w gabinecie w Toruniu nasi specjaliści udzielą wszelkich niezbędnych informacji o przebiegu zabiegu, efektach, jakich można się spodziewać w danym przypadku, a także wskażą istotne zalecenia pozabiegowe.

Więcej

MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

rosyjska metoda powiekszanie ust 3

Powiększanie ust – Toruń

Oferta naszego gabinetu w Toruniu obejmuje modelowanie i powiększanie ust. Metoda rosyjska, podobnie jak stosowane dotychczas metody powiększania ust, polega na wstrzyknięciu w głąb skóry odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego za pomocą igły. Spektakularna różnica między innymi sposobami powiększania ust a metodą rosyjską wynika z nowoczesnej techniki wykonania zabiegu. Warto jednak zauważyć, że wymaga ona bardzo dużej precyzji, doświadczenia oraz pewnej ręki. Nieodpowiednio podany preparat może zepsuć cały efekt, właśnie dlatego obecnie niewiele gabinetów posiada go w swojej ofercie. Serdecznie zapraszamy również na inne zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy, między innymi volumetrię twarzy, wykonywaną w celu subtelnego wypełnienia wiotkiej skóry oraz nadania rysom regularności.

Kto może skorzystać z powiększania ust w naszym gabinecie w Toruniu?

Powiększanie ust jest popularnym zabiegiem kosmetycznym, mającym na celu zwiększenie wielkości ust i wymodelowanie ich kształtu. Może być zastosowane do skorygowania asymetrii, dodania wargom objętości i poprawy ich ogólnego wyglądu. Zabieg jest odpowiedni dla każdego, kto chce uzyskać pełniejsze, bardziej zdefiniowane usta. Procedura może również pomóc w redukcji zmarszczek wokół ust i nadać twarzy młodzieńczy wygląd. Powiększanie ust, które wykonujemy w naszym gabinecie w Toruniu, przeznaczone jest wyłącznie dla osób dorosłych. Najczęściej decydują się na nie kobiety, które chcą uzyskać odpowiednie nawilżenie i wzmocnienie czerwieni wargowej. Zabieg służy również do zniesienia dysproporcji między dolną i górną wargą oraz delikatnego uniesienia kącików ust.

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegu modelowania ust?

Mimo że powiększanie ust jest bardzo popularnym zabiegiem, warto wiedzieć, że nie każda osoba może się mu poddać. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

 • ciąża i karmienie piersią
 • owulacja
 • choroby nowotworowe
 • skłonność do formowania się bliznowców
 • trądzik
 • aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne oraz okres rekonwalescencji
 • stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
 • nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w organizmie i dlatego wykorzystywanie go do różnorodnych zabiegów kosmetycznych jest zasadniczo bezpieczne. Procedury iniekcyjne powinny jednak zawsze wiązać się ze wzmożoną ostrożnością i konsultacją ze specjalistą.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT POWIĘKSZENIA UST?

Efekt profesjonalnie wykonanego zabiegu utrzymuje się w pełni od 6 do 9 miesięcy. Jego trwałość zależy m.in. od wieku, stanu i kondycji skóry i stylu życia. Palenie papierosów może także przyspieszyć rozkład kwasu hialuronowego.

JAK WYGLĄDA PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU?

Zabieg powiększania ust metodą rosyjską nie wymaga szczególnych przygotowań, jedynie na kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować leków przeciwzapalnych.

JAKIE ISTNIEJĄ WSKAZANIA PO ZABIEGU?

Przez przynajmniej kilka godzin należy ograniczyć dotykanie ust, aby podany preparat nie przesunął się. Warto przez 2 kolejne dni pozostać w domu, aby opuchlizna zeszła całkowicie, natomiast przez okres minimum 7 dni nie należy naświetlać i nagrzewać ust.

Zaleca się unikanie gorących płynów, ekspozycji na słońce czy korzystania z solarium.

METODA ROSYJSKA - CENA

Z uwagi na skomplikowany i wymagający dużej wprawy zabieg, metoda rosyjska jest zazwyczaj droższa od tradycyjnego powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego. Warto jednak zainwestować, by cieszyć się naturalnym, podkreślającym piękno efektem. 

Cena: Jedna amułkostrzykawka (1ml) - 1000 zł

Uzupełnienie (0,5 ml) - 500 zł

 

 

rosyjska metoda powiekszanie ust

 

rosyjska metoda powiekszanie ust 1

 

Więcej

HIFU LIFTING ULTRADŹWIĘKOWY UTIMS

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała, podwójny podbródek - likwidacja!
- PRECYZYJNY I BEZPIECZNY ZABIEG -

UTIMS A3 to urządzenie wykorzystujące fale ultradźwiękowe, które podgrzewają tkanki na różnej głębokości. W wyniku czego następuje pobudzenie komórek do regeneracji oraz tworzenia nowego kolagenu. Dzięki temu zjawisku możliwe jest przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu, poprawa napięcia i jędrności skóry na twarzy, a także całym ciele. Metoda ta doskonale sprawdza się m.in. przy likwidacji podwójnego podbródka. Wszystko to możliwe bez interwencji chirurgicznej oraz długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg, dzięki przełomowej technologii HIFU jest bezpieczny, nieinwazyjny, a odczucia bólowe zmniejszone.
Na czym polega zabieg?
Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu końcówki urządzenia do ciała, podgrzewając tkankę na różnych głębokościach, zależne jest to od warunków anatomicznych i oczekiwanego efektu. Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe

cennik
w zależności od wygenerowanych impulsów na obszar
Twarz szyja dekolt 2000 -3000 zł
Twarz szyja 1500 - 2500 zł
Szyja 600 - 1200 zł

Więcej

MESOTHERM DUAL CIT

MESOTHERM DUAL CIT

Zabieg skutecznego i kompleksowego odmłodzenia bez użycia skalpela. Nawet po jednej wizycie u kosmetologa skóra staje się wyraźnie gęstsza, czysta i wolna od zmarszczek. Zabieg obejmuje również powieki górne i dolne – jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających opadające powieki, luźną skórę wokół oczu, worki i cienie pod oczami. MESOTHERM DUAL CIT to medyczny sprzęt łączący w sobie działanie elektroporacji i radiofrekwencji igłowej. Dzięki takiej synergii jeden zabieg zastępuje kilka wizyt i wykazuje niezwykłą skuteczność. Składniki aktywne dostarczane podczas zabiegu wnikają bezpośrednio do komórek skóry, a efekty są natychmiastowe i trwałe.

 

Wskazania do zastosowania zabiegu:

 • lifting twarzy i szyi
 • lifting powiek
 • niefarmakologiczne zabiegi na trądzik
 • blizny potrądzikowe
 • blizny i bliznowce
 • znacznie rozszerzone pory
 • przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne)
 • wypadanie włosów

Jakie są przeciwwskazania do stosowania zabiegu?

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • choroby układu sercowo-krążeniowego
 • choroby nowotworowe

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem miejscowym, aplikowanym w postaci silnego kremu znieczulającego godzinę przed zabiegiem. Rozpoczyna się od dezynfekcji skóry, następnie nakładane są aktywne serum i żel przewodzący.

Rolowanie skóry wykonywane jest rolką wyposażoną w 560 igieł, które w czasie zabiegu nakłuwają skórę kilkadziesiąt tysięcy razy w celu zainicjowania procesu jej głębokiej regeneracji. 

Równocześnie poprzez igły płynie fala radiowa, która w sposób termiczny skręca i skraca rozciągnięte włókna kolagenowe – wracają one do swojej właściwej postaci. Daje to efekt widocznego liftingu, zagęszczenia i napięcia skóry.

W trakcie mikronakłuwania wykonujemy również elektroporację, czyli zaawansowaną postać jonoforezy – dostarczamy przez kanały jonowe odpowiednie substancje prosto do wnętrza komórek.

Synergia tych trzech technologii pozwala na skrócenie serii zabiegowej i intensywne odmłodzenie skóry.

Po wykonaniu zabiegu, przemywamy skórę solą fizjologiczną i jałowymi gazikami, dezynfekujemy i nakładamy preparat kojący o właściwościach zabezpieczających skórę.

Po zabiegu klient otrzymuje pakiet preparatów do mycia i smarowania skóry (w cenie zabiegu).

Jakie efekty po zabiegu?

 • zmniejszenie wypadania włosów
 • redukcja powierzchniowych i głębokich zmarszczek
 • lifting powieki
 • redukcja powiększonych porów i blizn potrądzikowych
 • hiperpigmentacja
 • modelowanie owalu twarzy
 • lifting szyi

Jak postępować po zabiegu?

Przez dwa dni skóra może być tkliwa, zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Zaleca się pozostanie w domu. Kolejne dwa dni skóra może się łuszczyć, ale znika już zaczerwienienie i obrzęk. Po kolejnych dwóch dniach cera wygląda zupełnie normalnie.

Po zabiegu należy stosować preparaty do przemywania i smarowania skóry, które klient otrzymał w klinice.

Polecamy połączyć z:

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – MESOTHERM - PREMIUM

ENDERMOLOGIE® – ENDERMOLIFT LPG®

IONZYME DF ENVIRON

HYDRADERMIE LIFT 

Schemat terapii:

W zależności od stanu i potrzeb skóry, ustalamy po konsultacji z kosmetologiem.

Cena:

Twarz, powieki – 900 zł

Twarz, szyja, powieki – 1100 zł

Twarz, szyja, dekolt, powieki – 1 500 zł

Więcej