Kriolipoliza – Toruń

Kliknij i odbierz prezent - Bon zniżkowy 100 zł na pierwszą wizytę!

Zabieg kriolipolizy polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej celem spowodowania jej rozpadu. Przeprowadzana w naszym gabinecie w Toruniu kriolipoliza wykonywana jest zatem po to, by zredukować tkankę tłuszczową pacjenta. Poprzez mrożenie lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane poprzez układ limfatyczny. Z czasem obumarłe komórki tłuszczu zostają usunięte z organizmu. Zabieg jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny. Początkowo może mu jednak towarzyszyć uczucie napięcia skóry spowodowane zassaniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów na cellulit. Nasi specjaliści dobierają procedury indywidualnie do pacjenta, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i określenie realnych możliwości danej procedury.

Wskazania do zabiegu kriolipolizy

Kriolipoliza przeznaczona jest dla osób, które chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową, cellulit i wymodelować sylwetkę. Polecana jest tym wszystkim, którzy dążą do efektu odchudzenia bez długiej rekonwalescencji pozabiegowej, której wymaga na przykład inwazyjna liposukcja. Z kriolipolizy mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, zabieg nie ma również ograniczeń wiekowych (wyjątkiem są dzieci). Należy pamiętać, że wymrażanie tkanki nie gwarantuje trwałych rezultatów. Aby je podtrzymać, konieczne jest prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia oraz stosowanie zbilansowanej diety. Zabieg nie jest także metodą walki z otyłością – w tym wypadku pomocna może się okazać wizyta u lekarza. Ostateczne efekty zabiegu widoczne są po około dwóch miesiącach, kiedy wszystkie komórki tłuszczowe zostaną wydalone z organizmu. Usuwaniu obumarłych komórek sprzyja odpowiednie nawodnienie, dlatego po zabiegu należy wypijać minimum 2 litry wody dziennie. Zaleca się również ograniczenie stosowania leków i ciężkostrawnej diety, by nie obciążać wątroby.

Jak przebiega zabieg? 
Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry. 

Kriolipoliza CoolTech

Kriolipoliza CoolTech 2

Kriolipoliza CoolTech 3


Jak często można wykonać zabieg? 

Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6 tygodni. Na różnych obszarach co 3 tygodnie. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi. 

Kiedy jest widoczny rezultat? 
Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy. 

Czy zabieg wymaga znieczulenia? 
Zabieg nie wymaga znieczulenia.

 Obszary, które mogą zostać poddane zabiegowi: 
- brzuch
- boczki
- biodra
- uda
- łydki 
- ramiona
- plecy

 Przeciwwskazania:
– niewydolność nerek
– problemy z naczynkami
– ciąża i karmienie piersią
– choroby wątroby
– problemy skórne
– zaawansowana cukrzyca
– choroby nowotworowe
– krioglobulinemia (skłonność do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach)

 Czas zabiegu: ok. 70 minut 

EFEKTY 

Kriolipoliza CoolTech 1

 Cena zabiegu zależy od ilości przyłożeń głowicy:

Duża głowica 1200 zł
Mała głowica 700 zł
2 x mała głowica 1200 zł 

Podczas jednego zabiegu można wykonać maksymalnie 6 przyłożeń, wtedy koszt zabiegu to 3600 zł

Pakiety zabiegowe:
3 przyłożenia (małe głowice) - 4200 zł 
3 przyłożenia (duża głowica) - 3600 zł

Bezinwazyjny lifting twarzy i ciała, podwójny podbródek - likwidacja!
- PRECYZYJNY I BEZPIECZNY ZABIEG -

UTIMS A3 to urządzenie wykorzystujące fale ultradźwiękowe, które podgrzewają tkanki na różnej głębokości. W wyniku czego następuje pobudzenie komórek do regeneracji oraz tworzenia nowego kolagenu. Dzięki temu zjawisku możliwe jest przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu, poprawa napięcia i jędrności skóry na twarzy, a także całym ciele. Metoda ta doskonale sprawdza się m.in. przy likwidacji podwójnego podbródka. Wszystko to możliwe bez interwencji chirurgicznej oraz długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg, dzięki przełomowej technologii HIFU jest bezpieczny, nieinwazyjny, a odczucia bólowe zmniejszone.
Na czym polega zabieg?
Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu końcówki urządzenia do ciała, podgrzewając tkankę na różnych głębokościach, zależne jest to od warunków anatomicznych i oczekiwanego efektu. Urządzenie wykorzystuje fale ultradźwiękowe

cennik
w zależności od wygenerowanych impulsów na obszar
Twarz szyja dekolt 2000 -3000 zł
Twarz szyja 1500 - 2500 zł
Szyja 600 - 1200 zł

Zabieg skutecznego i kompleksowego odmłodzenia bez użycia skalpela. Nawet po jednej wizycie u kosmetologa skóra staje się wyraźnie gęstsza, czysta i gładsza. MESOTHERM DUAL CIT to medyczny sprzęt łączący w sobie działanie elektroporacji i radiofrekwencji igłowej. Dzięki takiej synergii jeden zabieg zastępuje kilka wizyt i wykazuje niezwykłą skuteczność. Składniki aktywne dostarczane podczas zabiegu wnikają bezpośrednio do komórek skóry, a efekty są natychmiastowe i trwałe.

Wskazania do zastosowania zabiegu:

 • lifting nadmiaru skóry na ramionach i brzuchu
 • lifting okolicy pępka
 • rozstępy
 • blizny i bliznowce
 • przebarwienia skóry (plamy starcze, plamy posłoneczne)
 • złogi cholesterolu
 • wypadanie włosów

Jakie są przeciwwskazania do stosowania zabiegu?

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • wszczepiony rozrusznik serca
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
 • choroby układu sercowo-krążeniowego
 • choroby nowotworowe

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem miejscowym, aplikowanym w postaci silnego kremu znieczulającego godzinę przed zabiegiem. Rozpoczyna się od dezynfekcji skóry, następnie nakładane są aktywne serum i żel przewodzący.

Rolowanie skóry wykonywane jest rolką wyposażoną w 560 igieł, które w czasie zabiegu nakłuwają skórę kilkadziesiąt tysięcy razy w celu zainicjowania procesu jej głębokiej regeneracji.

Równocześnie poprzez igły płynie fala radiowa, która w sposób termiczny skręca i skraca rozciągnięte włókna kolagenowe – wracają one do swojej właściwej postaci. Daje to efekt widocznego liftingu, zagęszczenia i napięcia skóry.

W trakcie mikronakłuwania wykonujemy również elektroporację, czyli zaawansowaną postać jonoforezy – dostarczamy przez kanały jonowe odpowiednie substancje prosto do wnętrza komórek.

Synergia tych trzech technologii pozwala na skrócenie serii zabiegowej i intensywne odmłodzenie skóry.

Po wykonaniu zabiegu, przemywamy skórę solą fizjologiczną i jałowymi gazikami, dezynfekujemy i nakładamy preparat kojący o właściwościach zabezpieczających skórę.

Po zabiegu klient otrzymuje pakiet preparatów do mycia i smarowania skóry (w cenie zabiegu).

Jakie efekty po zabiegu?

 • zmniejszenie wypadania włosów
 • hiperpigmentacja
 • terapia rozstępów i wiotkości skóry na ciele
 • redukcja blizn

Jak postępować po zabiegu?

Przez dwa dni skóra może być tkliwa, zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. Zaleca się pozostanie w domu. Kolejne dwa dni skóra może się łuszczyć, ale znika już zaczerwienienie i obrzęk. Po kolejnych dwóch dniach skóra wygląda zupełnie normalnie.

Po zabiegu należy stosować preparaty do przemywania i smarowania skóry, które klient otrzymał w klinice.

Polecamy połączyć z:

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – MESOTHERM PREMIUM 

ENDERMOLOGIE® – LIPOMASSAGE LPG®

MASAŻ

Schemat terapii:

W zależności od stanu i potrzeb skóry, ustalamy po konsultacji z kosmetologiem.

Cena:

Ciało, jedna powierzchnia (np. brzuch) – 1000 zł

Mikronakłuwanie – Toruń

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanego w naszym gabinecie w Toruniu zabiegu mikronakłuwania, znanego także jako mezoterapia igłowa. Mezoterapia jest jedną z najczęściej wybieranych metod zapobiegania starzeniu się skóry. Ten mało inwazyjny zabieg polega na dostarczaniu niewielkich dawek substancji aktywnych (medycznych) w obszar skóry właściwej za pomocą iniekcji śródskórnej. Mikronakłuwanie pomaga stymulować produkcję kolagenu, poprawić krążenie krwi i zmniejszyć stan zapalny. Mezoterapia może znacząco polepszyć kondycję skóry, uruchamiając intensywną autoregenerację tkanek. Dzięki usprawnieniu mikrokrążenia, skóra ma szansę na dogłębne przemodelowanie.

Zabieg mikronakłuwania w Toruniu

Zabieg kosmetyczny, jakim jest mezoterapia igłowa, wykorzystywany jest przed wszystkim w celu osiągnięcia efektu odmłodzenia skóry, należy zatem do grupy procedur anti-ageing. Jego zastosowanie jest jednak o wiele szersze. Metoda służy również do walki z różnymi niedoskonałościami skóry, takimi jak zmarszczki, trądzik czy wypadanie włosów. Zabieg jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej skóry bez poddawania się operacji lub innym inwazyjnym zabiegom. Mezoterapia igłowa, podobnie jak kriolipoliza, sprzyja także redukcji cellulitu. Mikronakłuwanie może być też stosowane w celu zmniejszenia bólu i stanu zapalnego wywołanego przez niektóre stany chorobowe. Zabieg dedykowany jest dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Mezoterapia igłowa może być wykonywana wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów w odpowiednich warunkach.

Wskazania do zastosowania zabiegu:

 • zmarszczki
 • brak sprężystości, napięcia i elastyczności skóry
 • przebarwienia
 • trądzik
 • sucha skóra
 • łysienie plackowate
 • łysienie androgenowe
 • wypadanie włosów
 • cellulit

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu:

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • nowotwory
 • skłonność do tworzenia się bliznowców
 • infekcje skórne
 • zaburzenia procesu gojenia się ran
 • epilepsja
 • trądzik i opryszczka
 • uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu
 • terapia sterydowa lub przeciwzakrzepowa
 • wypełniacze, botox (1 miesiąc)

Jak wygląda zabieg?

Zabieg trwa od 45-60 minut. Oczyszczamy skórę. Po pobraniu produktu do strzykawki poprzez mikronakłucia wprowadzamy preparat pod skórę. Zabieg jest komfortowy.

Jakie efekty po zabiegu?

U większości pacjentów skóra po serii zabiegów jest widocznie napięta, gładsza, lepiej ukrwiona, następuje redukcja przebarwień, poprawa kondycji skóry, redukcja kurzych łapek, „worków” i cieni w okolicy oczu, redukcja cellulitu, zagęszczenie włosów, spowolnienie procesu wypadania włosów.

Jak postępować po zabiegu?

Zaraz po zabiegu najlepiej udać się do domu, aby uniknąć zakażenia. Nie należy wystawiać skóry na promieniowanie UV i silne zmiany termiczne.

Polecamy połączyć z:

Schemat terapii:

Zabieg wykonujemy w serii około 6 zabiegów w odstępach 1-4 tygodni.

Mezoterapia całej twarzy - 500 zł

Mezoterapia twarz+szyja - 600 zł

Mezoterapia szyja - 400 zł

Znieczulenie do zabiegu - płatne dodatkowo 100 zł

 

 

Zabieg ELEKTROKOAGULACJI trwale usuwa zmiany skórne – wszystko za sprawą prądu elektrycznego zmiennego o dużej częstotliwości. Jest to zabieg szybki i bezinwazyjny, unikamy w ten sposób bolesnych ran i szwów. Polega on na przyłożeniu elektrody do zmiany, w efekcie za pomocą łuku elektrycznego pojawiającego się między elektrodami, następuje ścięcie (koagulacja) białka.

Elektrokoagulacja przeprowadzana jest przy znieczuleniu miejscowym lub bez, w zależności od rozmiaru zmian i lokalizacji, a także odporności na ból pacjenta. Po zakończeniu zabiegu powstaje powierzchniowa rana, która jest zabezpieczana miejscowym antybiotykiem i goi się do 14 dni. W przypadku małych zmian zabieg nie pozostawia śladów, przy większych zostaje niewielka blizna zanikowa, która nie jest widoczna.

Na dwa tygodnie przez zabiegiem należy zrezygnować z mikrodermabrazji, peelingów chemicznych, opalania i zabiegów chirurgicznych.

Wskazania do zastosowania zabiegu:

Usuwanie zmian skórnych, takich jak:

 • kurzajki
 • włókniaki
 • prosaki
 • zbędne owłosienie
 • rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy i ciele
 • brodawki wirusowe, łojotokowe i płaskie
 • kaszaki
 • mięczaki zakaźne
 • naczyniaki gwiaździste
 • przerośnięte gruczoły łojowe i potowe
 • nadmierne owłosienie

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

 • rozruszniki serca, pompy insulinowe itp.
 • ciąża i karmienie piersią
 • świeża opalenizna (po słońcu, solarium lub samoopalaczu) – należy odczekać 3 tygodnie
 • peeling kwasowy lub mechaniczny w przeciągu ostatnich 2 tygodni przed zabiegiem
 • iniekcje w miejscu zabiegowym (botox, wypełniacz) – w przeciągu ostatnich 3 tygodni przed zabiegiem
 • otwarte rany lub uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym
 • skłonność do przebarwień
 • zaburzenia krzepnięcia krwi i krążenia
 • choroby skóry: wirusowe, bakteryjne, grzybicze
 • opryszczka w miejscu zabiegowym
 • cukrzyca, epilepsja, nowotwór i inne choroby związane z wrażliwością na światło
 • zły stan zdrowia

Jak wygląda zabieg?

Wybrane miejsca są wstępnie kwalifikowane do zabiegu, następnie znieczulane i koagulowane.

Jakie efekty po zabiegu?

Trwałe usunięcie zmiany na skórze. Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu nie wolno zdrapywać powstałego strupka. Przez 24 godziny nie powinno się nakładać makijażu. Należy przez miesiąc po zabiegu bezwzględnie zrezygnować z opalania i stosować kremy przeciwsłoneczne z wysokimi filtrami. Zaleca się także unikanie długiego zamaczania (baseny, sauny) okolic poddanych zabiegowi do czasu zagojenia rany oraz niestosowanie środków na bazie alkoholu i kosmetyków z kwasami czy witaminą C – zamiast tego poleca się łagodne kremy na bazie allantoiny, pantenolu i bisabololu.

Polecamy połączyć z:

Rewitalizacja i odmładzanie skóry Environ.

Schemat terapii:

Docelowy efekt można uzyskać już po jednym zabiegu. Zależy to jednak od rodzaju i wielkości zmiany i może być konieczne powtórzenie zabiegu.

 

Cena:

Cena zabiegu uzależniona jest od ilości zmian.

Pojedyncza zmiana

250 zł

Większa ilość zmian

300 zł – 500 zł