Kriolipoliza – Toruń

Zabieg kriolipolizy polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej celem spowodowania jej rozpadu. Przeprowadzana w naszym gabinecie w Toruniu kriolipoliza wykonywana jest zatem po to, by zredukować tkankę tłuszczową pacjenta. Poprzez mrożenie lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane poprzez układ limfatyczny. Z czasem obumarłe komórki tłuszczu zostają usunięte z organizmu. Zabieg jest bezpieczny i całkowicie bezbolesny. Początkowo może mu jednak towarzyszyć uczucie napięcia skóry spowodowane zassaniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów na cellulit. Nasi specjaliści dobierają procedury indywidualnie do pacjenta, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo i określenie realnych możliwości danej procedury.

Wskazania do zabiegu kriolipolizy

Kriolipoliza przeznaczona jest dla osób, które chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową, cellulit i wymodelować sylwetkę. Polecana jest tym wszystkim, którzy dążą do efektu odchudzenia bez długiej rekonwalescencji pozabiegowej, której wymaga na przykład inwazyjna liposukcja. Z kriolipolizy mogą skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, zabieg nie ma również ograniczeń wiekowych (wyjątkiem są dzieci). Należy pamiętać, że wymrażanie tkanki nie gwarantuje trwałych rezultatów. Aby je podtrzymać, konieczne jest prowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia oraz stosowanie zbilansowanej diety. Zabieg nie jest także metodą walki z otyłością – w tym wypadku pomocna może się okazać wizyta u lekarza. Ostateczne efekty zabiegu widoczne są po około dwóch miesiącach, kiedy wszystkie komórki tłuszczowe zostaną wydalone z organizmu. Usuwaniu obumarłych komórek sprzyja odpowiednie nawodnienie, dlatego po zabiegu należy wypijać minimum 2 litry wody dziennie. Zaleca się również ograniczenie stosowania leków i ciężkostrawnej diety, by nie obciążać wątroby.

Jak przebiega zabieg? 
Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry. 

Kriolipoliza CoolTech

Kriolipoliza CoolTech 2

Kriolipoliza CoolTech 3


Jak często można wykonać zabieg? 

Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6 tygodni. Na różnych obszarach co 3 tygodnie. Na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi. 

Kiedy jest widoczny rezultat? 
Widoczne rezultaty obserwujemy po dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy. 

Czy zabieg wymaga znieczulenia? 
Zabieg nie wymaga znieczulenia.

 Obszary, które mogą zostać poddane zabiegowi: 
- brzuch
- boczki
- biodra
- uda
- łydki 
- ramiona
- plecy

 Przeciwwskazania:
– niewydolność nerek
– problemy z naczynkami
– ciąża i karmienie piersią
– choroby wątroby
– problemy skórne
– zaawansowana cukrzyca
– choroby nowotworowe
– krioglobulinemia (skłonność do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach)

 Czas zabiegu: ok. 70 minut 

EFEKTY 

Kriolipoliza CoolTech 1

 Cena zabiegu zależy od ilości przyłożeń głowicy:

Duża głowica 1200 zł
Mała głowica 700 zł
2 x mała głowica 1200 zł 

Podczas jednego zabiegu można wykonać maksymalnie 6 przyłożeń, wtedy koszt zabiegu to 3600 zł

Pakiety zabiegowe:
3 przyłożenia (małe głowice) - 4200 zł 
3 przyłożenia (duża głowica) - 3600 zł