• MASAŻ

    MASAŻ

MASAŻ STÓP

Masaż stóp jest niezwykle przyjemny i pozwala się zrelaksować. Ma korzystny wpływ na zdrowie. Łagodzi uczucie ociężałych nóg, poprzez poprawę krążenia. Stopy zmęczone po całym dniu chodzenia i noszenia ciężarów zasługują na regularny relaks.

Efekty masażu: relaks

Czas trwania: 30 min

Cena:

Jednorazowy masaż – 100 zł

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

Systematycznie wykonywany masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. Połączony z odpowiednio dobranym kosmetykiem w widoczny sposób nadaje skórze nowego blasku.

Inaczej niż w innych częściach ciała, mięśnie twarzy, odpowiedzialne za mimikę mieszczą się bezpośrednio pod skórą. Każda mina czy grymas powoduje ich napięcie i marszczenie skóry, które z czasem się utrwala. W dodatku z wiekiem, skóra traci gęstość i elastyczność, czego wynikiem są zmarszczki.

Efekty masażu: ujędrnienie skóry

Czas trwania: 30 min

Cena:

Jednorazowy masaż – 100 zł

Działanie masażu z użyciem gorących kamieni sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie. Masaż kamieniami bazuje na teorii przepływu energii przez organizm. Sam zabieg, w połączeniu z olejkami eterycznymi oraz przyjemną muzyką wpływa na zmniejszenie napięcia nerwowego. Po zabiegu pacjent wychodzi wypoczęty i w doskonałym nastroju. Ten rodzaj masażu jest idealnym pomysłem na prezent.

Efekty masażu: zmniejszenie napięcia nerwowego, relaks

Czas trwania: 1,5 h

Cena:

Jednorazowy masaż – 250 zł

MASAŻ KLASYCZNY / LECZNICZY

Masaż klasyczny niesie za sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze w większej ilości trafiają do organizmu. Działa również na układ nerwowy – uspokaja lub pobudza pacjenta, powodując sprawniejsze przesyłanie bodźców do mięśni. Dzięki temu, że masaż klasyczny poprawia ukrwienie, działa także na układ pokarmowy – przyspiesza przyswajanie substancji odżywczych i proces spalania materii. Usprawnia ruchomość stawów, zwiększa elastyczność mięśni, przez co sprawniej pracują i są lepiej ukrwione. Działa dobroczynnie na skórę: usuwa martwy naskórek, ułatwia jej oddychanie, poprawia jej nawilżenie i jędrność.

Masaż klasyczny ma również wpływ na psychikę. Zabieg wspomaga wydzielanie serotoniny, hormonu tkankowego nazywanego "hormonem szczęścia". Tyle korzyści niesie ze sobą ten najstarszy na świecie masaż.

Efekty masażu: dobroczynne działanie na cały organizm

Czas trwania: 30 min – 1 h

Cena:

Jednorazowy masaż 30 min – 120 zł

Jednorazowy masaż 1 h – 180 zł

Przy wykupieniu drugiej 10-tki zabiegów -10%

Masaż gorącymi olejami ma służyć wyciszeniu, zdjęciu stresu dnia codziennego, uspokojeniu myśli. Pomaga się odprężyć dzięki dodatkowemu czynnikowi aromaterapii. Poza ciepłym olejem podczas masażu wykorzystywane są olejki eteryczne, które pogłębiają efekt rozluźnienia i relaksu.

Ten rodzaj masażu jest idealnym pomysłem na prezent.

Efekty masażu: wyciszenie, rozluźnienie, relaks

Czas trwania: 1,5 h

Cena:

Jednorazowy masaż – 220 zł

Więcej artykułów…