rosyjska metoda powiekszanie ust 3

Powiększanie ust – Toruń

Oferta naszego gabinetu w Toruniu obejmuje modelowanie i powiększanie ust. Metoda rosyjska, podobnie jak stosowane dotychczas metody powiększania ust, polega na wstrzyknięciu w głąb skóry odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego za pomocą igły. Spektakularna różnica między innymi sposobami powiększania ust a metodą rosyjską wynika z nowoczesnej techniki wykonania zabiegu. Warto jednak zauważyć, że wymaga ona bardzo dużej precyzji, doświadczenia oraz pewnej ręki. Nieodpowiednio podany preparat może zepsuć cały efekt, właśnie dlatego obecnie niewiele gabinetów posiada go w swojej ofercie. Serdecznie zapraszamy również na inne zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy, między innymi volumetrię twarzy, wykonywaną w celu subtelnego wypełnienia wiotkiej skóry oraz nadania rysom regularności.

Kto może skorzystać z powiększania ust w naszym gabinecie w Toruniu?

Powiększanie ust jest popularnym zabiegiem kosmetycznym, mającym na celu zwiększenie wielkości ust i wymodelowanie ich kształtu. Może być zastosowane do skorygowania asymetrii, dodania wargom objętości i poprawy ich ogólnego wyglądu. Zabieg jest odpowiedni dla każdego, kto chce uzyskać pełniejsze, bardziej zdefiniowane usta. Procedura może również pomóc w redukcji zmarszczek wokół ust i nadać twarzy młodzieńczy wygląd. Powiększanie ust, które wykonujemy w naszym gabinecie w Toruniu, przeznaczone jest wyłącznie dla osób dorosłych. Najczęściej decydują się na nie kobiety, które chcą uzyskać odpowiednie nawilżenie i wzmocnienie czerwieni wargowej. Zabieg służy również do zniesienia dysproporcji między dolną i górną wargą oraz delikatnego uniesienia kącików ust.

Jakie są przeciwwskazania do wykonywania zabiegu modelowania ust?

Mimo że powiększanie ust jest bardzo popularnym zabiegiem, warto wiedzieć, że nie każda osoba może się mu poddać. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

  • ciąża i karmienie piersią
  • owulacja
  • choroby nowotworowe
  • skłonność do formowania się bliznowców
  • trądzik
  • aktywne infekcje wirusowe i bakteryjne oraz okres rekonwalescencji
  • stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
  • nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

Kwas hialuronowy jest naturalną substancją występującą w organizmie i dlatego wykorzystywanie go do różnorodnych zabiegów kosmetycznych jest zasadniczo bezpieczne. Procedury iniekcyjne powinny jednak zawsze wiązać się ze wzmożoną ostrożnością i konsultacją ze specjalistą.

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT POWIĘKSZENIA UST?

Efekt profesjonalnie wykonanego zabiegu utrzymuje się w pełni od 6 do 9 miesięcy. Jego trwałość zależy m.in. od wieku, stanu i kondycji skóry i stylu życia. Palenie papierosów może także przyspieszyć rozkład kwasu hialuronowego.

JAK WYGLĄDA PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU?

Zabieg powiększania ust metodą rosyjską nie wymaga szczególnych przygotowań, jedynie na kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować leków przeciwzapalnych.

JAKIE ISTNIEJĄ WSKAZANIA PO ZABIEGU?

Przez przynajmniej kilka godzin należy ograniczyć dotykanie ust, aby podany preparat nie przesunął się. Warto przez 2 kolejne dni pozostać w domu, aby opuchlizna zeszła całkowicie, natomiast przez okres minimum 7 dni nie należy naświetlać i nagrzewać ust.

Zaleca się unikanie gorących płynów, ekspozycji na słońce czy korzystania z solarium.

METODA ROSYJSKA - CENA

Z uwagi na skomplikowany i wymagający dużej wprawy zabieg, metoda rosyjska jest zazwyczaj droższa od tradycyjnego powiększania ust z użyciem kwasu hialuronowego. Warto jednak zainwestować, by cieszyć się naturalnym, podkreślającym piękno efektem. 

Cena: Jedna amułkostrzykawka (1ml) - 1000 zł

Uzupełnienie (0,5 ml) - 500 zł

 

 

rosyjska metoda powiekszanie ust

 

rosyjska metoda powiekszanie ust 1