W trosce o piękną cerę przygotowaliśmy szereg zabiegów i kuracji, które sprostają wszelkim wymaganiom i będą odpowiedzią na oczekiwania o zdrowej i pięknej twarzy.

Jest to zabieg odmładzania i nawilżania skóry. Wykorzystując technologię łączenia tlenu hiperbarycznego z kwasem hialuronowym wprowadza się z głąb skóry substancje aktywne, bogate w antyoksydanty oraz witaminy. Ta bezbolesna i nieinwazyjna metoda stosowana przez światowe gwiazdy natychmiastowo liftinguje, wygładza zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust, a także usuwa przebarwienia. Efektem jest jędrna i gładka cera.

Składnikami aktywnymi są: witaminy A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z zielonej japońskiej herbaty, aloes, skwalen, beta-glukan, prowitamina B5, albumina surowicy, oleje roślinne z jojoby, makadamii, słodkich migdałów i kiełków pszenicy oraz siarczan dekstranu. Posłużyły one do opracowania 4 rodzajów serum dedykowanym różnym problemom skóry.

Serum Rejuvenate odmładza i wygładza cerę, serum Opulence rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry, serum Atoxelence redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust, a serum Clarity leczy skórę trądzikową oraz stany zapalne.

Czysty tlen podawany pod ciśnieniem, bezpośrednio na skórę powoduje intensyfikację procesów regeneracyjnych wszystkich warstw skóry (jak znane powszechnie terapie w komorach hiperbarycznych) i umożliwia całkowite wykorzystanie aktywnych substancji z serum.

Wskazania do zastosowania zabiegu:

  • drobne zmarszczki mimiczne
  • szara, ziemista i pozbawiona blasku cera
  • po chorobie i w stanach wycieńczenia organizmu (onkokosmetyka)
  • długotrwały stres
  • po opalaniu
  • po podróży samolotem (odwodnienie)
  • utrata prawidłowego nawilżenia
  • profilaktyka przedwczesnego starzenia
  • pielęgnacja skóry przed „wielkim wyjściem”

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Jak wygląda zabieg?

INTRACEUTICALS jest zupełnie bezbolesny. Kosmetolog zbliża aplikator do skóry i rozpyla na niej dedykowane serum. Następnie aplikuje tlen hiperbaryczny, który dzięki ciśnieniu wtłacza w głąb skóry rozpylone wcześniej serum. Uczucie jest przyjemne i odprężające. Zabieg trwa około 1 godziny i może być wykonywany na twarzy, szyi i dekolcie.

Jakie efekty po zabiegu?

Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Cera jest wyraźnie gładsza i promienna, dzięki napięciu skóry poprawia się również kontur twarzy, a zmarszczki są mniej widoczne. Odpowiednio dobrane serum dodatkowo redukuje stany zapalne w wyniku trądziku (serum Clarity), wyrównuje koloryt skóry (serum Opulence), redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust (serum Atoxelene).

Jak postępować po zabiegu?

Zabieg INTRACEUTICALS nie powoduje żadnych efektów ubocznych i nie wymaga rekonwalescencji. Zaraz po zabiegu można wrócić do codziennych czynności i nakładać makijaż. W celu przedłużenia efektu zaleca się stosowanie specjalistycznych kosmetyków do domowej pielęgnacji. 

Polecamy połączyć z:

Schemat terapii:

Pełny program kuracji INTRACEUTICALS obejmuje serię sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i powinien być powtarzany dwa razy w roku. W walce z trądzikiem wykonuje się dwa zabiegi w tygodniu. W celu podtrzymywania uzyskanego efektu odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek powinno się wykonywać jeden zabieg w miesiącu.

 

Cena:

Pojedynczy zabieg

500 zł

Pakiet 6 zabiegów

2 800 zł

Pakiet 6 zabiegów wraz z kosmetykami do domowej pielęgnacji (opcja zalecana)

4 000 zł

Pakiet 10 zabiegów (11 zabieg GRATIS)

5 000 zł

Peeling kawitacyjny do każdego zabiegu

GRATIS