Lifting twarzy - Toruń

Zabieg, który może odmłodzić rysy twarzy bez iniekcji! Wykonywany w naszym gabinecie w Toruniu naturalny lifting twarzy stymuluje mięśnie, poprawiając ich napięcie w okolicach czoła, policzków, szyi i powiek. Działa jak delikatna sesja body buildingu. Daje impuls do wznowienia pracy mięśni, unosi rysy twarzy, tym samym nadając jej młodzieńczy wygląd. Ten relaksujący masaż pozostawia uczucie odprężenia, lekkości i odświeżenia. Wykonywany jest w szczególności po to, by zredukować zmarszczki, ujędrnić wiotką skórę i poprawić krążenie w obrębie twarzy. Zabieg jest idealny dla osób pragnących zredukować oznaki starzenia i odmłodzić swoją cerę. Jeśli szukasz także innych sposobów na uruchomienie procesów odnowy skóry, zapraszamy między innymi na zabieg mikronakłuwania w Toruniu. Podczas konsultacji specjaliści w naszym gabinecie dobiorą procedurę, która najlepiej odpowie na potrzeby Twojej skóry.

Zabieg liftingu twarzy w Toruniu

Naturalny lifting twarzy może pomóc w uzyskaniu bardziej młodzieńczego, odświeżonego wyglądu poprzez poprawę napięcia i struktury skóry. Potencjalne korzyści obejmują zwiększenie elastyczności skóry, redukcję zmarszczek i linii mimicznych oraz usprawnienie produkcji kolagenu, wpływającego na jędrność skóry i jej wyrównanie. Naturalny lifting twarzy jest znacznie bezpieczniejszy niż zabiegi chirurgiczne, ponieważ nie wiąże się z ryzykiem zakażenia lub powstania blizn. Dzięki regularnemu powtarzaniu procedur tego typu można spodziewać się długotrwałych rezultatów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu liftingu twarzy, który oferujemy w naszym gabinecie.

W ramach programu Hydradermie Lift możemy zaproponować kuracje: Hydradermie Lift, Hydradermie Lift Express, Hydradermie Eye Lift.

Wskazania do zastosowania zabiegu:

  • utrata kształtu owalu twarzy
  • opadające powieki

Polecamy szczególnie po 35. roku życia.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

  • nadwrażliwość na prądy TENS
  • choroby serca, zastawki, rozruszniki
  • ciąża
  • aktywne choroby skóry, w tym trądzik różowaty
  • alergie skórne

Jak wygląda zabieg?

Drenaż detoksykujący: kosmetyczka przesuwa elektrodami kulkowymi po twarzy, co w widoczny sposób relaksuje mięśnie, usprawnia krążenie krwi i eliminuje toksyny.

Stymulacja mięśni: w czasie tej fazy mięśnie są delikatnie ćwiczone, aby odzyskać odpowiednią objętość i napięcie. Twarz jest zrelaksowana.

Masaż modelujący: kosmetyczka uzupełnia zabieg masażem modelującym, aby odżywić, zrewitalizować, napiąć i ujędrnić skórę.

Jakie efekty po zabiegu?

Efekty zabiegu zadziwiają skutecznością. Twarz jest wygładzona, napięta, wymodelowana.

Jak postępować po zabiegu?

Brak ograniczeń.

Polecamy połączyć z:

Doskonałe efekty daje połączenie z dobranymi przez kosmetologa preparatami pielęgnacyjnymi Instytutu Guinot.

Schemat terapii:

Hydradermie Lift zalecany jest jako seria 3 zabiegów. 

 

Cena:

Guinot Hydradermie Cellular Energie      400 zł
Guinot Hydradermie De Luxe 470 zł
Guinot Hydradermie Lift      400 zł
Guinot Hydradermie Eye Lift      300 zł