Pelling kawitacyjny - Toruń

Kliknij i odbierz prezent - Bon zniżkowy 100 zł na pierwszą wizytę!

Regularne oczyszczanie skóry twarzy i jej regeneracja są niezbędne do tego, aby możliwie najdłużej zachować jej gładkość, delikatność i piękny wygląd. Ogranicza to również rozwój szkodliwych bakterii i usuwa zanieczyszczenia zbierające się na skórze każdego dnia, których działanie może doprowadzić nie tylko do znacznego pogorszenia jej wyglądu, ale nawet do poważnych schorzeń i chorób. Oferujemy pakiety wyjątkowych usług, aby najlepiej dopasować się do Państwa oczekiwań.

Zabieg oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków jest metodą nieinwazyjną, nie zaburza fizjologii skóry w przeciwieństwie do tradycyjnego oczyszczania mechanicznego. Polega na rozbijaniu zanieczyszczeń zalegających w porach skóry i wypychaniu ich na zewnątrz. Doświadczona kosmetyczka jest w stanie tą metodą oczyścić skórę tak samo dokładnie, jak metodą tradycyjną, ale bez nieprzyjemnych doznań towarzyszących czyszczeniu mechanicznemu. Zabieg oczyszczania wykonany za pomocą ultradźwięków jest bezbolesny, a skóra bez śladów, strupków, ranek czy popękanych naczyń.

Pakiet Young – opcja skierowana do uczącej się młodzieży, za okazaniem legitymacji uczniowskiej lub studenckiej.

Pakiet Srebrny – podstawowy zabieg zapewniający oczyszczoną cerę.

Pakiet Złoty – rozszerzona wersja, dla osób które chcą czegoś więcej niż prostego oczyszczania. Zapewniamy wielokierunkową, specjalistyczną pielęgnację w obszarach, które wymaga dana skóra, np. działanie przeciwstarzeniowe, pielęgnacja cery naczyniowej, dogłębne nawilżenie.

Pakiet Platynowy – coś specjalnego dla najbardziej wymagających osób uwielbiających luksus i relaks w połączeniu z maksymalnym efektem pielęgnacyjnym. Oprócz zaawansowanych technologiczne specjalistycznych preparatów zawiera niezwykły, autorski masaż stworzony przez właścicielkę Marię Minicz, którego niepowtarzalna skuteczność jest chroniona prawami autorskimi.

Wskazania do zastosowania zabiegu:

 • zaskórniki
 • cera trądzikowa
 • trądzik kosmetyczny (pory zatkane kosmetykami, np. talkiem)
 • rogowacenie okołomieszkowe
 • subiektywne uczucie „nieświeżej” cery
 • trądzik młodzieńczy w fazie zaskórnikowej i grudkowo-krostkowej
 • trądzik wieku dojrzałego
 • przetłuszczanie skóry

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

 • stany ropne skóry
 • trądzik różowaty

Jak wygląda zabieg?

 

Young

Srebrny

Złoty

Platynowy

Przygotowanie cery do oczyszczania (demakijaż, wstępne oczyszczenie, maska eksfoliacyjna (dla Pakietu Young i Pakietu Srebrnego), maska keratoliczna (dla Pakietu Złotego i Pakietu Platynowego) lub rozpulchniająca, która ułatwia odblokowanie porów i umożliwia łagodne, bezproblemowe oczyszczenie z zaskórników).

x

x

x

x

Peeling kawitacyjny (złuszczenie martwego naskórka i oczyszczenie skóry z zaskórników poprzez „wybicie” ich falą ultradźwiękową ze skóry. Działanie antybakteryjne ultradźwięków absolutnie wspomaga terapię przeciwtrądzikową).

x

x

 

 

Peeling kawitacyjny – dwie frakcje: fala ciągła i fala pulsacyjna (złuszczenie martwego naskórka i oczyszczenie skóry z zaskórników poprzez „wybicie” ich falą ultradźwiękową ze skóry. Dotlenienie skóry, ułatwienie jej absorbcji aktywnych ampułek nakładanych przed maską. Działanie antybakteryjne ultradźwięków absolutnie wspomaga terapię przeciwtrądzikową).

 

 

x

x

Jeśli cera wymaga dopracowania, pojedyncze punkty oczyszczamy manualnie, metodą tradycyjną, bez męczenia całej skóry zbędnym oczyszczaniem mechanicznym.

x

x

x

x

Dezynfekcja odpowiednim środkiem w zależności od cery.

x

x

x

x

Niezwykły autorski masaż twarzy, szyi i dekoltu stworzony przez właścicielkę FEMINARIUM – Marię Minicz, którego skuteczność jest chroniona prawami autorskimi.

 

 

 

x

Aktywna ampułka kosmocentryczna (np. z kwasem hialuronowym – nawilżenie, kawiorem – odżywienie, liftingująca – napięcie, dotleniająca – cera palacza i atroficzna, trifolia – przeciw starzeniu hormonalnemu, normalizująca – seboregulacja, z kwasem kojowym – przeciw przebarwieniom i wiele innych).

 

 

x

x

Maska dostosowana do potrzeb cery (przeciwtrądzikowa, ściągająca pory, przeciwłojotokowa, nawilżająca, łagodząca).

x

x

 

 

Maska algowa (do wyboru w zależności od potrzeb cery: przeciwzmarszczkowa, liftująca, wzmacniająca naczynka, niwelująca stres oxydacyjny, nawilżająca, łagodząca i wiele innych).

 

 

x

x

 

Jakie efekty po zabiegu?

Dzięki naszym bezinwazyjnym i bezbolesnym pakietom oczyszczania, które są absolutnym hitem wśród klientek FEMINARIUM BEAUTY CLINIC:

 • unikniesz przykrych następstw szkodliwego działania bakterii i pozbędziesz się toksycznych zanieczyszczeń;
 • zapobiegniesz szybszemu starzeniu się skóry i powstawaniu zmarszczek;
 • Twoja cera będzie wyglądać pięknie od razu po zabiegu – koniec z ukrywaniem się i izolacją przed otoczeniem ze względu na defekty i wstydliwe efekty uboczne powstające przy oczyszczaniu metodami tradycyjnymi;
 • Twoja skóra będzie delikatna i pełna blasku w wyniku jej dotlenienia, nie będzie się przetłuszczać, a Ty nie będziesz musiała poprawiać makijażu w ciągu dnia;
 • uzyskasz efekt niesamowitego wygładzenia i ujednolicenia skóry w wyniku ściągnięcia porów;
 • makijaż będzie łatwiej się nakładał i dłużej utrzymywał, a kremy i preparaty nakładane na Twoją skórę będą lepiej wchłaniane i bardziej wydajne;
 • poprzez zastosowanie odpowiedniej dla cery maseczki Twoja skóra stanie się niesamowicie wyciszona i nawilżona.

Jak postępować po zabiegu?

Aby utrzymać stan idealne czystej skóry bez konieczności ciągłego oczyszczania w salonie, należy zastosować się do zaleceń kosmetologa i zaleconych preparatów domowych.

Polecamy połączyć z:

Schemat terapii:

Polecamy stosować 3 – 4 razy do roku jako podstawową pielęgnację lub jako uzupełnienie terapii złuszczania kwasami owocowymi.

 

Cena:

Pakiet Young (90 minut)

250 zł

Pakiet Srebrny (75 minut)

270 zł

Pakiet Złoty (90 minut)

300 zł

Pakiet Platynowy* (120 minut)

350 zł